Toyota закрила заводи через нову версію коронавірусу

Заводи Toyota в Великобританії і Франції закрилися через боротьбу з коронавірусом. Співробітників відправлять на канікули достроково.
Toyota закрила заводи через нову версію коронавірусу
logo23 грудня 2020, 11:01
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Toyota Motor закрила два своїх завода в Великобританії і один у Франції. Причина – новий штам коронавірусної інфекції, виявлений в Сполученому Королівстві минулого тижня. Про це повідомляє японське видання NHK.

Читайте також: Lada Niva з "обличчям" від Toyota RAV4 встала на конвеєр

Заборони, введені через новий виток паніки навколо COVID-19, викликали проблеми з логістикою. Йдеться, зокрема, про припинення руху поїздів і машин по тунелю під Ла-Маншем – по ньому до заводів доставляли комплектуючі.

На підприємствах в Великобританії з 2019 року Toyota збирає Corolla, з 2020 року – Suzuki Swace, а також двигуни. З конвеєра французького заводу сходять хетчбек Yaris і його Cross-версія.

Про виявлення нового штаму коронавіруса заявив 14 вересня голова МОЗ Великобританії Метт Хенкок. За словами британських медиків, новий різновид COVID-19 на 70 відсотків більше заразний. Toyota вже не вперше закриває свої європейські заводи в нинішньому році.

Під час першої хвилі коронапаніки в березні японська компанія також зупиняла складання автомобілів в Європі, Великобританії та Туреччині. Тоді свої підприємства закрили також Volvo, BMW, Rolls-Royce, Ferrari, Lamborghini, Opel, Peugeot, Citroen і DS, FCA, Renault, Ford, Volkswagen і інші бренди.