Трохи маркетингу, трохи піару і багато реклами – от вам і $2000 за звичайнісінький двоколісник.

Англійська компанія Morgan випускає автомобілі стилізовані під ретро. У лінійці моделей є традиційні чотириколісні машини, особливі триколісні, а тепер ще й двоколісні. Щоправда, без двигуна.

Morgan є одним зі старіших британських автовиробників. І компанія об’єдналась з однією з найстаріших велокомпаній Англії – Pashley, аби створити серію класичних велосипедів під маркою Morgan. Усі вони збираються вручну. А ще – досить дорогі.

Також цікаво: Cervélo P5X – найповільніший Lamborghini в історії марки

Фото: Велосипеди Pashley-Morgan / Morgan

Пропонується дві моделі велосипедів: Pashley-Morgan 3 та Pashley-Morgan 8. Перший пофарбований у фірмовий зелений колір Racing Green, як у класичних Mini. Має шкіряні руків’я та сідло Brooks B17. Велосипед оснащений тришвидкісним концентратором SturmeyArcher та динамо-генератором з фарою. Коштує такий апарат £1495 або близько $1900.

Його компаньон – Pashley-Morgan 8, обійдеться у £1595 або трохи більше $2000. Рама велосипеда пофарбована у перламутрово-сріблястий колір, рукоятки зроблені з чорної шкіри, з цього ж матеріалу зроблене й сідло Brooks C15, а швидкостей – вісім, з обладнанням Shimano Nexus.

Також цікаво: Prodrive Hummingbird – електричний складний велосипед вагою 10 кг