У Києві відкрився музей Harley-Davidson

В Києві відкрився музей легендарної марки Harley-Davidson. Серед його експонатів - унікальні мотоцикли Harley-Davidson, що ілюструють історію марки і різні етапи її розвитку. Всього в колекції - 20 експонатів, багато з яких є унікальними і існують в єдиному екземплярі.
У Києві відкрився музей Harley-Davidson
logo15 травня 2019, 12:39
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Творцеві музею вдалося зібрати найбільшу в Європі колекцію малокубатурних мотоциклів і моторолерів, які деякий час продавалися під брендом H-D в період володіння американським концерном італійським виробником Aermacchi.

Читайте також: Українець створив авто на водні за $400: відео

Є в експозиції і легендарний Harley-Davidson WLA 1942 року випуску - наймасовіший армійський мотоцикл, який поставлявся в Червону Армію по ленд-лізу. Армійську тематику продовжує і вже сучасний мотоцикл Harley-Davisdon MT 350, який випускався американською компанією для армії Великобританії.

"Перлиною" колекції по-праву є Harley-Davidson X8A SINGLE 1912 року. Крім самих мотоциклів в музеї представлено багато артефактів, так чи інакше пов'язаних з історією Harley-Davidson і мотокультури України.

Музей Harley-Davidson став першим приватним технічним музеєм, що відкрився в Києві за довгі роки і, безумовно, заслуговує на увагу. Музей знаходиться за адресою: Київ, вул. Серпнева, 21/1