У Китаї різко зросли продажі нових авто після карантину

Після епідемії коронавірусу COVID-19 китайська економіка стрімко відроджується. В березні різко зросло не тільки виробництво, але й продажі нових автомобілів.
У Китаї різко зросли продажі нових авто після карантину
logo12 травня 2020, 21:42
logo0
logo0 хв

З конвеєрів заводів у Піднебесній зійшли 1 мільйон 420 тисяч автомобілів, що на 399 тисяч машин більше, ніж в лютому 2020 року. Про це йдеться в програмі "Авто 24" на 24 каналі.

Цікаво Скільки Ferrari заробила на кожному проданому автомобілі за 2019 рік: вражаючі цифри

Приблизно такі ж цифри і в статистиці продажів нових машин: 1 мільйон 430 тисяч авто, тобто на 361 тисячу більше, ніж місяцем раніше. Це – справді колосальна цифра. Для порівняння, ринок нових автомобілів в Україні склав 90 тисяч машин за увесь 2019 рік.


Китай оговтується від карантину / Ілюстративне фото Investory News

Але варто зауважити, що китайський уряд вжив екстренних заходів, аби врятувати автопром. Він ввів розширені субсидії та податкові пільги для операторів ринку і разом зі скасуванням обмежень на соціальне життя це дало справжній поштовх для активізації продажів.

Також у випуску:

Канадська компанія Inkas перетворила позашляховик Lincoln Navigator на броньовану "фортецю на колесах". Після модернізації авто, зокрема, захищає від стрілецької зброї калібром 7.62 та витримує підрив ручними гранатами.

Жорсткі екологічні обмеження в Європі, які запровадять у 2021 році, ставлять хрест на багатьох спортивних машинах. Ford, наприклад, більше не випускатиме "заряджені" хетчбеки Focus RS.

Дивіться відео програми "Авто24":