Україна буде експортувати електромобілі в Євросоюз

Датська компанія BankeElectromotive і луцький "Автоскладальний завод №1" автокомпанії "Богдан Моторс" уклали договори на розробку і виготовлення єлектровантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу.
Електромобілі з України для Євросоюзу - договір на виробництво

Україна буде експортувати електромобілі в Євросоюз

logo22 березня 2018, 11:51
logo0
logo0 хв

Як зазначається в повідомленні корпорації "Богдан", вона розраховує виготовити для датчан в 2018 році не менше 15 електричних вантажівок. В цілому потреба BankeElectromotive становить близько 200 автомобілів на рік. Перший автомобіль буде виготовлений влітку цього року.

Читайте також: Tesla оголосила зарплатню Илона Маска

Як зазначають в корпорації "Богдан", зараз електромобілі дуже перспективний напрямок, так як в більшості європейських міст з 2025 року планується повністю заборонити в'їзд легкових і вантажних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Мова йде не тільки про малі пасажирських авто, але і спецтехніку - весь транспорт повинен бути електричним.

Для корпорації "Богдан "тема електротранспорту не нова. Підприємство має досвід виготовлення тролейбусів для України і Європи, електробуса для Польщі і кузовів електробусів для Франції.

Читайте також: В Україні вироблятимуть власні електромобілі

Зараз корпорація виробляє кузова для електричних автобусів французької компанії Bluebus. В рамках першого контракту український виробник поставить Bluebus п'ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. "Богдан" розраховує на продовження контракту і поглиблення співпраці в майбутньому.