Українські дороги розділять навпіл спеціальними екранами

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує зобов'язати встановлювати на розділювальних смугах трас протизасліпні екрани.
Українські дороги розділять навпіл спеціальними екранами
logo11 грудня 2018, 14:40
logo0
logo0 хв

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: У німецькому місті з'явились світлофори з Елвісом Преслі

"Протизасліпні екрани, як засоби безпеки на дорогах, вже давно використовуються у всіх європейських країнах. Вони встановлюються на розділювальних смугах, щоб світло від зустрічного транспорту не засліплювало водіїв. За статистикою, після встановлення таких екранів у країнах Європи кількість аварій на дорогах знизилася в середньому на 25%. Тому ми хочемо запровадити таку технологію і на українських дорогах, і тепер пропонується внести відповідні зміни до ДБН", - написав він.

Парцхаладзе зазначив, що встановлення таких протизасліпних екранів як бар'єрних засобів безпеки також перешкоджатиме пішоходам переходити дорогу в непередбачених для цього місцях.

Також протизасліпні екрани унеможливлюють «моргання фарами», за допомогою якого водії попереджують одне одного про поліцію що контролює швидкість руху.