В Києві за тиждень евакуювали 33 автомобіля

З 3 по 9 червня 2019 року, в рамках співпраці КП "Центр організації дорожнього руху" і Управління патрульної поліції в м.Києві, співробітниками комунального підприємства переміщено на спеціальний майданчик 33 транспортних засобів.
В Києві за тиждень евакуювали 33 автомобіля
logo10 червня 2019, 13:30
logo0
logo0 хв

Нагадуємо, що у КП "Центр організації дорожнього руху" цілодобово працюють вантажні автомобілі-евакуатори з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, які забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.

Читайте також: “Євробляхери“ створюють власну партію, щоб потрапити в Верховну Раду

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється на підставі статті 265-2 КУпАП, в тому числі і у разі наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України "Про виконавче провадження".