В Одесі запрацює одразу дев'ять камер автофіксації

Камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху почнуть працювати на ключових магістралях Одеси.
В Одесі запрацює одразу дев'ять камер автофіксації  - 25 серпня 2021 - Auto24
logo25 серпня 2021, 19:41
logo0
logo0 хв

Рішення про їх запуск буде винесено на найближчу сесію міської ради, і в разі позитивного вердикту автовласникам будуть приходити “листи щастя”.

Читайте також: Камери не допомагають: у Київській області аварійність зросла на 45%

Як інформував раніше віце-мер Сергій Тетюхін, в місті вже встановили десять камер автофіксації. Відповідно до проекту рішення сесії, запустити повинні дев'ять з них.

Сім камер увімкнуть в Суворовському районі. Дві будуть працювати на Південній залізниці (на перехресті з вулицею Державіна) і фіксувати порушення в обидві сторони. Ще дві - на Миколаївській дорозі: одну встановлять між лиманом і Ярмарковою, другу - в районі пляжу Лузанівка, обидві фіксуватимуть порушення при русі в сторону центру міста. Ще одна пара камер з'явиться на вулиці Семена Палія на перетині з Марсельської. Камера на Добровольського буде фіксувати порушення автомобілістів, що рухаються від вулиці Бочарова в сторону Давида Ойстраха.

Камера на проспекті Небесної Сотні, 4 буде фотографувати порушення при русі від Інглезі в сторону Левітана, а біля будівлі ОДА на проспекті Шевченка, 4 будуть автоматично фіксувати тих, хто перевищує швидкість на ділянці від Семінарською до проспекту Гагаріна.

З огляду на, що 30% від суми зібраних штрафів хочуть перераховувати до місцевих бюджетів, в майбутньому рішенні міської ради сумніватися не доводиться.