![В одній з провінцій Канади можна обміняти українське посвідчення водія на місцеве](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202212/4271255a5ec62-256b-46a4-a1cd-8266b8d03c64.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Через війну мільйони українців виїхали за кордон, дехто без документів. Щоб вони без проблем могли користуватись своїми документами в електронному форматі, Мінцифри та сервіс “Дія” веде переговори з установами та організаціями з понад 14 країн.
Найбільший прогрес у цьому напрямі продемонструвала канадська провінція Манітоба. Сервісний центр Manitoba Public Insurance почав приймати водійське посвідчення в Дії для видачі місцевого документа (Class 5 licence).
Також цікаво у яких країнах ЄС можна користуватись українським посвідченням водія
Таким чином, якщо українець проживає в провінції Манітоба, а пластикове посвідчення водія не взяв собою, відтепер він може отримати водійське посвідчення Манітоби з цифровим документом у “Дії”.
Як це зробити?
У сервісному центрі Manitoba Public Insurance треба надати своє посвідчення водія в застосунку “Дія” та підпишіть відповідні документи. Далі українського водія сфотографують, попросять пройти перевірку зору й оплатити вартість нового посвідчення. І все! Пластиковий документ прийде йому поштою.
Водійське посвідчення Манітоби з Дією отримали вже понад 50 українців.