В Україні можуть заборонити російські авто

Група народних депутатів звернулася до уряду з пропозицією внести транспортні засоби з Росії до переліку товарів, які заборонені до ввезення на територію України.
В Україні можуть заборонити російські авто
logo30 жовтня 2018, 14:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп від БПП Роберт Горват, наразі у Раді триває підготовка до другого читання законопроектів №8487 і №8488, які покликані врегулювати ситуацію з ввезенням і використанням в Україні авто на іноземній реєстрації.

Читайте також: Російські авто не тонуть: Відео

"Багато з тих пропозицій, що надійшли до згаданих проектів, стосуються, зокрема, підвищення ставок акцизного податку на імпорт легкових транспортних засобів з Росії. Зате ми з депутатами Василем Петьовкою і Валерієм Лунченком вважаємо, що треба не обмежувати, а повністю заборонити імпорт транспортних засобів з країни-агресора", — сказано у повідомленні парламентаря.

Горват наголосив, що нардепи звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, щоб продовжити дію постанов Кабміну №1146 "Про ставки ввізного мита щодо товарів, що походять з Російської Федерації" та №1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації". "Ці постанови втратять силу вже з 1 січня 2019 року. На нашу думку, їхня дія має бути продовжена", — додав він.