В Україні обмежать кількість лівих поворотів

В Україні хочуть обмежити будівництво лівих поворотів на швидкісних трасах. За даними Мінрегіону, до двох третин аварій на трасах відбувається під час виконання лівого повороту через зустрічний потік машин
В Україні обмежать кількість лівих поворотів
logo12 листопада 2018, 11:40
logo0
logo0 хв

В Україні можуть обмежити проектування і будівництво лівих поворотів на ділянках доріг з інтенсивним рухом. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: Кросовер Mazda розбився у підземному переході: фото, відео

За даними відомства, до двох третин аварій на трасах відбувається під час виконання лівого повороту через зустрічний потік машин.

"Тому в нових змінах до ДБН щодо автомобільних доріг загального користування плануємо обмежити будівництво лівих поворотів на ділянках з високою інтенсивністю руху і передбачити в цих місцях обов'язкове проектування різнорівневих розв'язок. Адже це дуже важливо для безпеки руху", - сказав Парцхаладзе.

Зокрема, пропонується передбачати будівництво лівих поворотів лише на ділянках доріг з інтенсивністю до 20 тис. автомобілів на добу. Водночас на швидкісних трасах, дорогах категорії 1-б з інтенсивністю руху понад 20 тис. автомобілів обов'язково облаштовувати різнорівневі розв'язки.

Мінрегіон пропонує внести ці зміни до державних будівельних норм щодо проектування автомобільних доріг загального користування.