Поліцейські "відмазували" п'яних водіїв від відповідальності

Керівництво Департаменту патрульної поліції Національна поліція України ініціювало службову перевірку за фактами зловживання владою окремими співробітниками, які за грошову винагороду допомагали водіям-правопорушникам.
Поліцейські "відмазували" п'яних водіїв від відповідальності
logo13 листопада 2019, 10:22
logo0
logo0 хв

Оперативники Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно зі слідчими Державне бюро розслідувань, за процесуального керівництва столичної прокуратури, розкрили схему, налагоджену поліцейськими Київщини - діючими співробітниками, а також колишніми правоохоронцями.

Читайте також: Столичні чиновники хочуть зробити платний в'їзд у центр Києва

З метою одержання незаконного “додаткового заробітку”, вони розробили схему звільнення від відповідальності осіб, яких було виявлено за кермом транспортного засобу у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння і позбавлено права подальшого керування.

Реалізовували спільники свій задум кількома шляхами: вносили недостовірні відомості до Інформаційного порталу Нацполіції про закриття адміністративних проваджень, направляли на адреси завідомо підроблені постанови суду про закриття цих проваджень, затягували строки розгляду адміністративних справ і направляли до суду по закінченню терміну.

Читайте також: Дешеве розмитнення в обмін на техогляд: що пропонує автомобілістам нова влада