Назважаючи на те, що ЗАЗ після довгого простою почав виробляти автомобілі, загальна статистика по січню 2021 року невелика.

У січні 2021 року підприємства українського автопрому виготовили 604 од. автотранспортних засобів, що на 29% менше, ніж у першому місяці 2020 року, повідомляє Укравтопром.

Читайте також: Підсумки 2020 року: виробництво автомобілів в Україні продовжує падати

Найбільше у минулому місяці було виготовлено легкових автомобілів – 576 шт. На ЗАЗі випустили 325 легкових авто, а на “Єврокарі” – 251 машину. Незважаючи на те, що у січні поточного року статистику в цьому сегменті формували вже два підприємства – ЗАЗ і “Єврокар”, а не одне, як торік, випуск легкових автомобілів у річному обчисленні впав майже на 27 відсотків.

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) становив 4 шт., що удвічі менше, ніж рік тому. Як і у січні 2020 р., всі виготовлені на заводі “Черкаський автобус”.

На 58% впало автобусне виробництво. За місяць в Україні було виготовлено 24 автобуси. Найбільшу кількість випустив завод “Черкаський автобус” – 15 шт. На ЗАЗі повідомили про виробництво 8 автобусів. Січневий результат Часівоярського автобусного заводу – 1 шт.