Куди звертатись для скасування штрафу з камери автофіксації

Юрист повідомив, куди потрібно звертатись, аби скасувати штраф, виписаний за допомогою камери автофіксації.
Як скасувати штраф з камери автофіксації - 7 лютого 2022 - Auto24
logo7 лютого 2022, 18:57
logo0
logo0 хв

Постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовану в автоматичному режимі, може бути оскаржено до вищого органу або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд.

Читайте також: Асоціація адвокатів України вважає, що автофіксацію варто визнати неконституційною

Начальник Новгородківського бюро правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Крижановський повідомив, який порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення. Про це йдеться на офіційному сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

“Постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі може бути оскаржено до вищого органу або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд.

У ст. 289 КУпАП зазначено, що скаргу на постанову по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, потрібно подати протягом десяти днів з дня набрання постановою законної сили.

У разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу”, — йдеться у повідомленні.