Знайдено майже ідеальний сімейний автомобіль вартістю до 10 тисяч доларів

Seat Altea Freetrack – це великий мінівен, компоненти Volkswagen та невисока ціна.
Знайдено майже ідеальний сімейний автомобіль вартістю до 10 тисяч доларів - 16 жовтня 2021 - Auto24

ФОТО: Thomas doerfer|

Seat Altea Freetrack

logo15 жовтня 2021, 09:24
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Яким має бути ідеальний сімейний автомобіль? У нього має бути зручний, практичний та великий салон, достатній кліренс, повний привод, потужний двигун. Автоблогери з Sumy Racing Team знайшли авто, яке відповідає цим парамертам. Це іспано-німецький Seat Altea Freetrack, який випускався з 2004 по 2015 рік.

Під капотом встановлений добре відомий двигун 2.0 tsi, EA888, а за повний привід відповідає муфта Haldex 4. Просторий салон, “смачна ціна” – до 10 тисяч доларів. Побудований на платформі Volkswagen PQ35, цей мінівен здається ідеальним рішенням.

Також цікаво Volkswagen представив безпілотний мінівен

У автомобіля висока надійність – як двигуна, так і ходової та трансмісії. Автомобіль досить економічний, але якщо потрібно більше динаміки – є можливість зробити чіп-тюнінг. Повний привод Seat Altea Freetrack забезпечує безпеку на слизьких поверхнях. Серед недоліків – незручна посадка, досить екстравагантний зовнішній вигляд з чорними бамперами, погана шумоізоляція та недостатня трансформація салону.

Ще один недолік – їх в Україні майже не продають. Власники Seat Altea Freetrack не поспішають з ними розставатись, тому знайти у продажу їх нелегко.

Більше про Seat Altea Freetrack – у відео від команди SRT: