Знайшовся єдиний в Україні Volkswagen T1

Єдиний в Україні автентичний Volkswagen T1, за легендами давно завезений в країну, раптом з'явився власною персоною на фестивалі OldCarLand – 2018.
Знайшовся єдиний в Україні Volkswagen T1

ФОТО: Авто 24|

В Украине нашелся аутентичный Volkswagen T1

logo29 квітня 2018, 14:53
logo0
logo0 хв

Перша утилітарна вантажівка від VW була створена в 1950 році, як доступний транспорт для небагатих комерсантів першої повоєнної доби. Його козирями були доступність і універсальність, досягнуті завдяки простоті конструкції і взаємозамінюванні більшості деталей з легковим “Жуком”.

Читайте також: класифікація ретро-автомобілів

Автомобіль випускався в декількох варіантах кузова: фургон, пасажирський мінівен, бортова вантажівка... Унікальність останнього типу в тому, що автомобіль має заднє розташування двигуна, тобто вантажна платформа повинна бути розташована над двигуном – ніхто раніше не робив такого!

Читайте також: Що вважається ретроавтомобілем: рамки ностальгії.

Однак, німецькі конструктори вирішили це питання, знизивши висоту мотора і вентилятора його охолодження. Автомобіль вийшов вдалим, і поклав початок серії фольксвагеновских вантажівок і фургонів.

Volkswagen T1 випускали в 1956 –1975 рр., та через поважний вік та законодавчі перешкоди, в Україну вони потрапити не могли. Однак, про наявність в Україні такого автомобілю в колах реставраторів говорили давно.

І ось на весняному фестивалі автомобільчик OldCarLand-2018 зустрічають як нечувану радість. Навіть на фотографіях видно (і наші особисті спостереження це підтверджують), що в руки реставраторів автомобіль ще не потрапляв. Будемо сподіватися, що незабаром ми побачимо цей чудовий екземпляр у відреставрованому вигляді.

Читайте також: Закон про ретро: навіщо потрібен і що вирішує