ФОТО: Cruise|
Cruise Origin AV
Одні дослідження показують, що людство ще морально не готове до співіснування з механізмами, наділеними штучним розумом, та й сама технологія поки що сира. Та з кожним днем недовіра до безпілотників на дорогах зменшується.
Також цікаво: У Парижі показали гібридний автомобіль Porsche, якому вже 120 років
Спати за кермом Tesla, звичайно, поки що офіційно заборонено, для цього потрібна система автоматичного управління п’ятого рівня автономності. Але, коли вже спробував користуватись супер-круїз-контролем, відмовитись вже важко.
Усі найбільші автовиробники сучасності міають підрозділи, що займаються питаннями безпілотного транспорту, мобільностю майбутнього. За данними AlixPartners, усього в світі 60 компаній, які займаються виключно розробкою систем 4-5 рівнів автономності. А глобальний обсяг інвестицій у сферу автономного транспорту в період між початком 2019 та кінцем 2023 року складе $75 мільярдів, заявляють аналітики.
Дослідження також відмічає, що за результатами опитування, 44% американців ладні відмовитись від власного автомобіля та користуватись безпілотним таксі. Засновник стартапу Cruise – одного з наймасштабніших проектів у цьому секторі (7,25 мільярдів інвестцій від GM, SoftBank Venture Fund, Honda, та T. Rowe Price) стверджує, що відмова від пари машин і користування безпілотником типу Origin AV дозволить середньостатистичній родині з Сан-Франциско заощаджувати до $5000 на місяць. Цю інформацію вже скоро можна буде підтвердити чи спростувати – до 2023 року безпілотні пасажирські шаттли Cruise Origin AV мріють вивести на дороги загального користування.
Також цікаво: Х'юстон, у нас доставка піци: фірма Nuro виводить на дороги 5000 безпілотних кур'єрів