$242 млн виплатить Lexus родині, що постраждала у ДТП

У аварії двоє дітлахів отримали серйозні травми.
$242 млн виплатить Lexus родині, що постраждала у ДТП

ФОТО: Lexus |

Lexus заплатить одній родині 242 мільйони доларів за дефект крісел

logo20 серпня 2018, 16:30
logo0
logo0 хв

Суд Сполучених Штатів зобов’язав компанію Toyota виплатити родині, що постраждала у ДТП, виплатити компенсацію у розмірі 242 мільйонів доларів.

У результаті наїзду ззада двоє маленьких дітей, які перебували в седані Lexus ES 300, отримали числені травми. Причиною сильних ушкоджень стали передні крісла.

Читайте також: Як отримати компенсацію за затоплене авто: думка юристаАварія трапилась у штаті Техас ще у 2016 році. У корму седана Lexus ES 300 (випущений в 2002 році), в якому знаходилися двоє маленьких дітей, врізався інший автомобіль. Малюки отримали травми через недосконалість конструкції спинок передніх сидінь, причому виробник знав про це і не вжив жодних заходів щодо дообробки конструкції і навіть не попередив власників про небезпеку. До минулої п’ятниці тривала судова тяжба. Та врешті решт суд присяжних вирішив, що автовиробник не забезпечив достатній рівень захисту у своєму автомобілі, а тому має сплатити постраждалим компенсацію.

Суд визнав японську компанію винною в халатності і постановив виплатити постраждалій родині 242 млн доларів. В Україні ж страховики життя людини оцінили усього в 1 млн гривень. Представник Тойоти, в свою чергу, повідомив, що компанія поважає рішення присяжних, але звертає увагу на те, що умови аварії були дуже специфічними і отримані дітьми травми необов'язково пов'язані з недоліком конструкції сидінь.

Також цікаво: Бойова машина української армії врізалася в бізнес-центр (відео)