Африканський король купив 19 Rolls-Royce та 120 розкішних BMW для себе, дружини та дітей

Його величність Мсваті III з Есватіні (колишній Свазіленд) знає, як побалувати своїх близьких. А їх у нього чимало.
Африканський король купив 19 Rolls-Royce та 120 розкішних BMW для себе, дружини та дітей

Мсваті III приймає парад

logo15 листопада 2019, 13:40
logo0
logo0 хв

Лідер бідної африканської країни має 15 дружин і 23 дитини, а сам король Мсваті є одним з найбагатших монархів світу, статки якого оцінюються у 231 мільйон доларів. При цьому жителі його королівства заробляють в середньому 128 доларів на місяць – ви можете бачити, як витрачаються гроші вірнопідданих.

Також цікаво: Став відомим власник найбільш дорогого авто у світі

Times Live повідомляє, про щонайменше 19 “Роллс-Ройсів” та 120 розкішних “БМВ”, які Мсваті придбав для себе та членів родини і намагався завезти в країну без зайвого галасу. Однак у такому місці, як Есватіні, поява автовозів з цілим парком розкішних автомобілів не могла залишитись без уваги. І викликала бурхливу реакцію та обурення місцевих жителів.


Так, лідер опозиційної партії Об'єднаний Народний Демократичний Рух – Ванділе Длудлу, заявив, що остання покупка короля – це “демонстрація середнього пальця своїм підданим, які вмирають з голоду”. Він також додав, що це демонструє повну зневагу до власного народу та почуттів людей.


Крім значних статків у банку, Мсваті ІІІ володіє чималим списком рухомого і нерухомого майна, в тому числі парою приватних літаків (один з них коштує 13,5 мільйонів доларів і був подарований королю на його 50-й ювілей), автопарком з двадцяти Mercedes-Benz S600 Pullman, лімузином Rolls Royce за 650 тисяч доларів та Maybach 62 за 500 тисяч.

Також цікаво: Автопарк диктатора: які суперкари продали на аукціоні