Американська асоціація автомобілістів просить автокомпанії уніфікувати назви електронних систем допомоги водіям

Давно пора навести лад у плутанині, створеній автовиробниками.
Американська асоціація автомобілістів просить автокомпанії уніфікувати назви електронних систем допомоги водіям
logo28 січня 2019, 12:35
logo0
logo0 хв

Вже звичний усім парктронік має більше десятка офіційних назв. Система автоматичного паркування, утримання рядності руху, розпізнавання втоми водія – що більше нових функцій отримують автомобілі, то більше нових формулювань з’являється у інструкціях користування. І в кожного виробника – свої.

Також цікаво: Одна яма на дорозі, дві хвилини, сім пошкоджених машин: відео

Найбільша лінгвістична невизначеність спостерігається з системою автоматичного екстренного гальмування. Асоціація автомобілістів Америки підрахувала, що у брошурах різних виробників ця поширена система має 40 унікальних назв! Адаптивний круїз-контроль та круговий відео-огляд носять по 20 різних імен. Система моніторингу сліпих зон та попередження про вихід з полоси – по 19. Функція автоматичного увімкнення аварійного сигналу – 18 назв. Система сповіщення про пересічний рух позаду – 15. Розпізнавання втоми водія – 13 назв. Автоматичне паркування – 12. Список можна продовжувати.

Експерти організації оприлюднили цю інформацію з закликом до автовиробників дійти згоди в іменуванні своїх електронних систем та уніфікувати їх, аби не плутати покупців.

Також цікаво: Женевський автосалон 2019: головні прем'єри весни