Американська компанія Saleen вийшла на ринок Китаю з парою моделей, яких від неї не чекали

Заснована у 1983 році фірма спеціалізувалась на тюнінгу спорткарів, а у 2000-х почала випускати власні машини дрібними серіями. Другу декаду цього століття "Салін" зустрічає в якості масового автовиробника.
Американська компанія Saleen вийшла на ринок Китаю з парою моделей, яких від неї не чекали

ФОТО: YouTube|

Масштабна презентація Saleen у Пекіні

logo23 липня 2019, 10:57
logo0
logo0 хв

Мікрокар та кросовер Saleen були вперше презентовані в Китаї у рамках масштабного дійства, присвяченого виходу компанії на ринок КНР.

Також цікаво: Електрична версія Cadillac Escalade зможе проїхати 644 кілометрів без зарядки

Saleen має довгу історію в автомобільній сфері. Від тюнінгу Ford Mustang до випуску суперкара S7 та останньої до цього часу моделі S1. У той час, як увага світової автопреси була зосереджена на дебюті Chevrolet Corvette C8, компанія Saleen спільно зі своїм китайським партнером Jiangsu Secco Automobile Technology Corporation провели в Пекіні презентацію модельної лінійки з чотирьох автомобілів, які будуть доступні місцевим покупцям під маркою Saleen.

Офіційного повідомлення для міжнародних ЗМІ компанія не підготувала, тож назви двох нових моделей наразі не відомі. Однак, за повідомленням журналіста Грега Кейбла, кросовер носить назву Saleen MAC, а 107-сильний електричний мікрокар з діапазоном 300 км – Maimai (не плутати з Майамі). Обидві цифри виглядають вражаюче, враховуючи ультракомпактний формат електрокара.

На презентації, де в якості спеціального гостя з’явився актор Джейсон Стетем, компанія Saleen представила чотири моделі, заявивши, що три з них є новими.


Третьою “новинкою” виявилась свіжа версія 19-річного суперкара S7, який отримав прибавку в потужності і тепер його 7-літровий бітурбо V8 продукує 1500 к.с. та здатен розганяти гіперкар до 465 км/год. Помилки в цифрах немає, саме такі показники були заявлені для Saleen S7.

Також цікаво: Що готує нова Верховна Рада для електромобілів