Аміак замість солярки: John Deere представив новий трактор

Розчеплення аміаку на борту трактора призводить до виділення електроенергії.
Аміак замість солярки: John Deere представив новий трактор - 23 червня 2022 - Auto24
logo23 червня 2022, 14:42
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Amogy Inc., піонер беземісійних енергоємних рішень на аміаку, оголосила про успішну демонстрацію трактора з нульовим рівнем викидів, що працює на аміаку. Про це повідомляє видання futurefarming.com.

Читайте також: Експерт розповів, чому держрегулювання цін на пальне нерозривно пов’язане з дефіцитом

В компанії зазначили, що технологія перетворення аміаку на електроенергію компанії Amogy була успішно інтегрована у стандартний трактор John Deere потужністю 100 кВт.

Система складається зі стандартного бака для зберігання рідини та високоефективних модулів розщеплення аміаку, інтегрованих у гібридну систему паливних елементів, яка може забезпечувати постійну первинну потужність протягом кількох годин після дозаправки.

Трактор, який працює на аміаку, експлуатувався протягом окремих періодів часу, між якими проводилася дозаправка. Згідно з Amogy, заправка трактора рідким аміаком відбувається швидко і просто, аналогічно до заправки газом або дизельним паливом.

"Ми дуже раді вперше продемонструвати наше рішення щодо використання аміачної енергії з нульовим рівнем викидів у тракторі. Аміак є життєздатним паливом з нульовим рівнем викидів для всіх великовантажних автомобілів, але особливо для сільського господарства та фермерства, де цей легкодоступний хімікат використовується як добрива вже кілька десятиліть", - заявив Сонхун Ву - генеральний директор Amogy.

За словами Ву, аміак має високу щільність енергії, і в США і в усьому світі є безліч існуючих інфраструктур, таких як трубопроводи, термінали та системи зберігання для підтримки такого переходу.