Спасибі Гідрометцентру, про погодні неприємності ми знаємо заздалегідь. Але якщо на деякі прогнози ми можемо відреагувати, наприклад, відмовитися від поїздки в заметіль, то від паркування автомобіля на ніч ми відмовитися не можемо. Навіть якщо завтра вранці на цьому місці нас чекають проблеми.
Українська зима славиться своєю нестабільністю: тижневі снігопади змінилися декадою відлиги, але сніг не встиг розтанути, як пройшли дощі – і ось нарешті все це розмаїття закріплюють хороші, підбадьорливі морози. На цьому тлі завдання українського автомобіліста, разом освіживши всі свої зимові навички – не вмерзнути в лід. Причому в деяких випадках в буквальному сенсі.
Якщо ви паркуєтеся на ніч при плюсовій температурі, а вранці вам доведеться забирати машину в мороз, потрібно потурбуватися про те, щоб не залишити її в пастці: з вечора подумайте, як вранці будете виїжджати. З урахуванням того, що все навколо замерзне. Наш досвід допоможе вам спрогнозувати ранкову ситуацію на місці паркування.
Читайте також: Сніг з дощем: як їздити в таку погоду
Мокрий глибокий сніг – підступна пастка. Якщо вночі вдарить мороз, він перетвориться в лід і подолати його на легковику без лопати не можна
Читайте також: В Карпати з лижами: їдемо на курорт машиною
Хто з вечора не відставив двірники від скла, ризикує на ранок довго відігрівати їх штатною пічкою або рідиною-розморожувачем
Залишаючи машину на ніч, яка може виявитися по-справжньому морозною, окиньте парковку критичним поглядом і уявіть, який вигляд вона матиме в замерзлому стані. І відповідно, яким чином ви будете звідси виїжджати. Щодо технічної частини машини особливо переживати не варто, бо всі моделі авто нині морозостійкі. Потурбуйтеся про те, щоб не примерзли двері – випадки, коли доводиться проникати в машину через праву задню чи іншу дверку, а то й через багажник, нам відомі не з чуток.
Читайте також: 5 порад, як їздити по слизькій дорозі