Audi змінить маркування своїх моделей

Парні числа віддадуть електромобілям, а непарні - авто з ДВЗ.
Нові назви моделей Audi - Auto24

ФОТО: Audi|

Audi A6 з бензиновим двигуном стане A7, оскільки Audi з ДВЗ отримають непарні числа

logo20 вересня 2023, 11:16
logo0
logo0 хв

Audi не лише розвиває свою лінійку електромобілів, але й вирішила удосконалити стратегію найменування моделей. Нові моделі з двигуном внутрішнього згоряння матимуть непарну цифру в позначенні моделі, а електромобілі – парну.

Наприклад, новий електричний A6 E-tron, продаватиметься з 2024 року. Але оновлена версія нинішнього A6 змінить назву на A7. Так само новий Q6 E-tron буде лише електричним, а Q5, який у 2024 році матиме нове покоління – з двигунами внутрішнього згоряння.

Також цікаво Ford таємно оновив свій логотип

Технічний бос Audi Олівер Хоффманн пояснив, що така логіка моделей зрештою стане звичною, щоб клієнти одразу могли відрізняти тип двигуна за назвою.

“Одним із прикладів є A6. Це наша основна модель у сегменті, його майбутнє — повністю електричне, тому ми вирішили надати парні номери автомобілям BEV”, – говорить Хоффманн.

Втім, Audi поки що не відмовляється від суфікса E-tron, який він використовував для електрифікованих автомобілів з 2009 року. Хоффманн сказав: “Якщо ви побачите A6, то це буде лише акумуляторний електромобіль. Він буде називатись A6 E-tron, так само як Q6 E-tron. Але навіть без цієї приставки ви зрозумієте, що А6 та Q6 – автомобілі з акумуляторною батареєю”.

Швидше за все, значок E-tron залишиться, але використовуватиметься схоже до значків TDI та TFSI, які сьогодні Audi використовує для позначення дизельних і бензинових моделей.