!["Бабуся на лижах" отримала штраф за порушення ПДР та повістку - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202312/49429af169049-d19f-4d4d-acac-68b82160973c.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
"Бабуся на лижах" отримала повістку
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Патрульні 3-го батальйону відреагували на ролик у соцмережі та виявили автомобіль на вулиці Шевченка. Встановивши дані "бабусі", нею виявився 30-річний чоловік. На громадянина інспектори винесли постанову за ч. 1 ст. 127 (Порушення ПДР пішоходом) КУпАП.
Читайте також: Київським любителям дрифту роздавали повістки
Ба більше, чоловік виявився у розшуку за ст. 210 (Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку) та ст. 210-1 (Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію) КУпАП. Інформацію передали у ТЦК.