Байден пообіцяв збільшити парк електромобілів до 25 млн

Джо Байден обіцяє встановити в США 500 тисяч зарядок для електромобілів до 2030 року
Байден пообіцяв збільшити парк електромобілів до 25 млн
logo7 грудня 2020, 10:22
logo0
logo0 хв

Одною з обіцянок Джо Байдена було побудувати за державний рахунок до 2030 року 500 тисяч публічних зарядних терміналів для електромобілів. За прогнозом аналітичного агентства BloombergNEF, це призведе до зростання парку електромобілів в США до 25 мільйонів штук за найближчі десять років.

Читайте також: Електромобілі виявилися на 63% менш шкідливими, ніж автомобілі з ДВЗ

Зараз в країні налічується 90 тисяч зарядних терміналів, з яких понад 20 тисяч належать компанії Tesla і заряджають виключно їх електромобілі. За ступенем розвитку зарядної інфраструктури Америка зараз поступається Західній Європі і Китаю, відзначають аналітики. Згідно з прогнозом, загальна кількість зарядок до 2030 року має збільшитися до 866 тисяч, з яких байденовскі складуть більше половини. Щоб досягти цього показника, протягом найближчих дев’яти років в країні має відкриватися по 150 зарядних терміналів щодня.

Важливо відзначити, що передвиборна обіцянка Байдена є не більше ніж планом, який ще належить здійснити. Для цього буде потрібно як мінімум схвалення парламенту, а можливо і переобрання Байдена на другий президентський термін.