Bentley Batur отримує аудіосистему за 31 000 доларів

Bentley Batur може бути оснащений новою аудіосистемою Naim від Mulliner. Це ексклюзивна опція для даної моделі.
Bentley пропонує аудіосистему за 31 000 доларів - Auto24

Bentley Batur

logo1 вересня 2023, 19:15
logo0
logo0 хв

Bentley пропонує нову звукову систему “Naim для Mulliner” у купе Batur, за 31 681 долар (25 000 фунтів) за сьогоднішнім курсом обміну.

Читайте також: Як прокачати аудіосистему автомобіля

Аудіосистема з 20 динаміками складається з шести високочастотних динаміків, дев’яти динаміків середнього діапазону, двох низькочастотних динаміків, двох активних басових перетворювачів і одного сабвуфера. Середньочастотні динаміки та високочастотні динаміки мають нову конструкцію та запатентовані Focal М-конуси. Bentley створила свої нові динаміки з лінійки Focal Grand Utopia.

Нова звукова система є результатом 10 000 годин інновацій від Focal і Naim, причому обидва відповідають 56 вимогам і рекомендаціям для системи. Цільні М-конуси в динаміках забезпечують жорсткість без пилозахисного ковпачка.

Компанія Bentley розробила Batur з урахуванням динаміків, розмістивши їх по всьому салону. Додаткове зміцнення навколо дверей і задньої частини салону також допомогло зменшити спотворення від звукової системи.

Bentley каже, що аудіосистема «Naim by Mulliner» є розширенням її послуг, щоб запропонувати «автомобілі, створені по-справжньому на замовлення». Останніми роками інтерес автовиробника до бренду Mulliner зростає, оскільки вимоги до спеціального фарбування та особистих комісій збільшуються втричі.

Bentley представила Batur рік тому, і щойно завершила розробку в червні, коли два передсерійних автомобіля пройшли понад 28 641 миль. Компанія виготовить 18 екземплярів автомобіля вартістю 2 мільйони доларів на виготовлення якого потрібно близько чотирьох місяців. Компанія має завершити їх будівництво наприкінці 2024 року.

Batur оснащений культовим 6,0-літровим двигуном W12 із подвійним турбонаддувом і стане останнім Bentley, який використовуватиме його. Виробництво двигуна завершується у квітні 2024 року.