BMW знову зупиняє конвеєр через брак запчастин з України

Мінімум на один тиждень припиниться робота заводу в Регенсбурзі, де виготовляють компактні кросовери BMW X1 та X2, а також автомобілі BMW 1-Series.
BMW знову зупиняє конвеєр через брак запчастин з України - 26 квітня 2022 - Auto24
logo26 квітня 2022, 13:12
logo0
logo0 хв

Компанія BMW змушена мінімум на один тиждень зупинити випуск автомобілів на підприємстві в Регенсбурзі (федеральна земля Баварія) через брак компонентів українського виробництва. Про це із посиланням на представника німецької марки повідомляє DPA.

Читайте також: Усі подробиці про нову BMW 7-Series

З понеділка, 25 квітня, роботи призупинено у пресувальному, фарбувальному та кузовному цехах, а також на складальній лінії. Щодня завод у Регенсбурзі випускає близько 1 тис. компактних кросоверів BMW X1 та X2, а також автомобілів сімейства 1-Series.

Це вже не вперше, коли баварська марка змушена зупиняти виробництво в Німеччині через брак компонентів з України. Наприклад, у зв'язку з дефіцитом комплектуючих у березні та квітні простоювали конвеєри на головному підприємстві BMW у Мюнхені, а також на найбільшому європейському заводі у Дінгольфінгу. Зокрема, зупинки виробництва пов'язані з нестачею комплектів електричної проводки.