![Боксер почав наводити лад з паркуванням на Південному вокзалі Києва: відео](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201908/153610ed853ce-b703-4305-a0a6-cbb52031099d.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Боксер-важковаговик Владислав Сіренко та руфер Мустанг стали учасниками чергового рейду групи "ЗупиниЛося" на Південному вокзалі в Києві. Однак порушники в столиці настільки обнагліли, що не зважають навіть на таких людей. Вони агресивно поводяться та відмовляються покинути місця порушення.
Втім, поруч із Південним залізничним вокзалом – одразу два паркінга. На одному з них перша година – безкоштовно. Інший коштує 20 грн за годину. Але лосям ніколи шукати паркінг та поважати ПДР і оточуючих. Простіше паркуватися під зупинками маршрутного транспорту і створювати постійні затори.
Цього разу обійшлося без скандалів та бійки. Все-таки з боксером довго не поспориш…
Нагадаємо, що водій припаркувався у басейні спорткомплексу.