Болгарський суперкар може стати найпотужнішим авто в світі

Болгарський суперкар не має жодного стосунку до електроінструменту з народною назвою "болгарка". Але дещо спільне у них все ж таки є: і суперкар, і інструмент мають електричний привод.
Болгарський суперкар може стати найпотужнішим авто в світі
logo14 жовтня 2020, 13:31
logo0
logo0 хв

Болгарська фірма Alieno шокувала божевільним проектом електричного суперкара Arcanum. І не просто представили рендери, а пообіцяли через 18-30 місяців збудувати партію серійних авто.

Читайте також: Болгарський електричний спорткар Kinetik 07 виявився копією британського концепта Caterham AeroSeven

В обіцянку болгарських інженерів не особливо віриться, адже Alieno Arcanum - ну дуже неймовірний. Почнемо з того, що вже базова версія розвиває 2610 л. с.

Також запропонують варіанти на 3481, 4351 і 5221 к. с. Причому, в останньому випадку встановлять аж 24 електромотори – по 6 на кожне колесо! Піковий крутний момент складе 8880 Н ∙ м.

Тобто, Alieno Arcanum виявився навіть крутіше арабського Devel Sixteen, який претендував на звання найпотужнішого авто в світі. Заявлена максималка болгарського суперкара – більш 488 км / год вже в базовому варіанті.

Мало того, розробники обіцяють рекордний запас ходу 1020 км в топової версії з графеновою батареєю ємністю 180 кВт∙год. А ще заявляють, що електрокар зможе підтримувати зарядку потужністю 2700 кВт - вона займе всього 4 хвилини. Правда, таких потужних станцій поки не існує.

Карбоновий суперкар ну дуже нагадує Lamborghini Veneno. У нього повнокероване шасі і активна підвіска. Салон дивує великою кількістю дисплеїв - є навіть екран на кермі.