Bosch покращив ефективність галогенної лампи на 200%

Нова галогенна лампа Bosch Plus 200 Gigalight дає 200% яскравіше світло для кращої видимості та безпеки, стверджує виробник.
Bosch галогеннки +200% - Auto24

Bosch Plus 200 Gigalight

logo20 травня, 14:20
logo0
logo0 хв

На українському ринку стала доступна найпотужніша галогенна лампа в асортименті автомобільних освітлювальних приладів Bosch.

Читайте також: Bosch випустив нове покоління зарядних пристроїв

Порівняно зі стандартними галогенними лампами, вона випромінює на 200 відсотків більше світла, стверджує виробник. Дальність освітлення також було покращено: промінь від Plus 200 Gigalight світить на відстань до 150 метрів, не засліплюючи зустрічний транспорт, а саме світло є значно білішим, що забезпечує особливо сильний і чіткий контраст.

Це означає, що водії на заміських дорогах можуть набагато раніше побачити дорожні знаки, а також перешкоди та небезпеки, наприклад, тварин, які раптово переходять дорогу. І навпаки, пішоходи, велосипедисти та інші водії з більшою ймовірністю помітять транспортний засіб, оснащений такими потужними галогенними фарами.

Plus 200 Gigalight – наразі найпотужніша галогенна лампа в асортименті Bosch. Нова лампа, доступна як H4 та H7, продається окремо або у подвійному пакуванні. Завдяки широкому асортименту автомобільних ламп для зовнішнього та внутрішнього освітлення Bosch покриває майже 100% всього парку автомобілів на європейському ринку.