Bosch випустив нове покоління зарядних пристроїв

Нове покоління зарядних пристроїв Bosch серії C забезпечує контроль заряду та захисні функції для зарядки всіх типів стартерних акумуляторів.
Bosch презентував нове покоління зарядних пристроїв - Auto24

Нове покоління зарядних пристроїв Bosch

logo23 січня, 18:18
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Нове покоління зарядних пристроїв Bosch пропонує більшу потужність, більше функцій, швидший час заряджання та просте керування однією кнопкою. П'ять різних моделей C-line, включно з двома зарядними пристроями для літій-іонних акумуляторів, охоплюють широкий спектр різних потреб. Нові зарядні пристрої серії C поступово замінять перевірені моделі C1, C3 та C7.

Читайте також: Акумулятор пора міняти: перші ознаки виходу з ладу АКБ

Базова модель C10 оснащена автоматичним управлінням зарядкою, захистом від іскор, захистом від перегріву, має рейтинг IP65 для захисту від пилу та водостійкості, і може використовуватися для зарядки з низькою потужністю.

Зарядні пристрої C30 і C40-Li також захищені від зворотної полярності, мають функцію пам'яті та регенеративну функцію. Зарядні пристрої C70 і C80-Li також можуть використовуватися для підтримки зарядки – наприклад, при заміні акумулятора. Крім того, потужність двох високопродуктивних зарядних пристроїв значно вища, ніж у попередньої моделі C7. Суфікс "Li", прикріплений до моделей C40-Li та C80-Li, вказує на те, що ці пристрої можуть заряджати не лише всі типи звичайних акумуляторів, а й літій-іонні батареї.

Зарядні пристрої Bosch C-line особливо корисні для водіїв, які зазвичай їздять лише на короткі відстані й тому сильно навантажують стартерну батарею. Вони також практичні для власників класичних автомобілів, мотоциклів та автофургонів - транспортних засобів яких не використовуються взимку.

Вони можуть використовувати функцію обслуговування заряду, щоб підтримувати акумулятори своїх транспортних засобів у належному стані, навіть якщо вони залишаються без руху протягом тривалого періоду часу. І якщо рівень заряду батареї різко впав, нові зарядні пристрої Bosch забезпечують її плавне та безпечне перезаряджання, тим самим захищаючи та зберігаючи батарею.