Бренд Land Rover припиняє своє існування

Британський автовиробник проведе масштабну реорганізацію - Jaguar Land Rover змінить назву та відмовиться від одного з брендів.
Бренд Land Rover припиняє своє існування
logo21 квітня 2023, 21:15
logo0
logo0 хв

Британці відмовляться від бренду Land Rover, а найменування Jaguar Land Rover, що з'явилося після покупки марок концерном Tata, перетворюється на JLR, без розшифровки. Також планується відмовитися від довгих назв моделей, наприклад Land Rover Range Rover Velar, а марку Jaguar переорієнтують на виробництво люксових електромобілів.

Читайте також: Land Rover з авіаційним двигуном продають за 198 500 євро

Замість Land Rover британський концерн випускатиме автомобілі під самостійними брендами Range Rover, Defender та Discovery. Флагманами залишаться позашляховики Range Rover і Range Rover Sport, що недавно змінили покоління, а до кінця року в гаму буде додана електрична версія Рейндж Ровера.

Марка Jaguar після зміни концепції займеться виробництвом електромобілів. У 2024 році з'явиться спортивний електричний седан із запасом ходу 700 кілометрів, збудований на новітній архітектурі Jaguar Electrified Architecture (JEA). Загалом бренд має три нові моделі, які з'являться протягом п'яти років.

Кросовери Range Rover Evoque, Range Rover Velar та Discovery Sport, а також поки що секретний наступник Defender перейдуть на нову повністю електричну архітектуру.

В Україні продовжують працювати офіційні дилери JLR, і схема продажів наразі залишається такою ж, як раніше.