Bridgestone шукає покупця на російські активи

Як і більшість великих міжнародних компаній Bridgestone вимушена покинути російський ринок.
Bridgestone шукає покупця на російські активи
logo1 листопада 2022, 15:30
logo0
logo0 хв

Японський виробник шин Bridgestone розпочав процес пошуку місцевого покупця на свої російські активи. Про це йдеться у заяві компанії від 31 жовтня.

Читайте також: Виробник автошин розсекретив значення різнобарвних смужок вздовж протектора

"У світлі загальної невизначеності та постійних проблем з постачанням у РФ, компанія Bridgestone оголошує, що розпочала процес пошуку місцевого покупця для своїх російських активів. Після прийнятого в березні рішення про призупинення всієї виробничої діяльності в Росії, а також заморожування будь-яких нових інвестицій та призупинення всіх експортних поставок, компанія ретельно обмірковує довгострокове рішення в інтересах своїх співробітників, клієнтів та постачальників", - йдеться у повідомленні.

Bridgestone присутня в Росії з 1998 року і налічує в країні понад 1000 співробітників - переважно на заводі з виробництва шин в Ульяновську та в офісі з продажів та маркетингу в Москві.

"З моменту оголошення в березні компанія продовжує підтримувати своїх російських співробітників, виплачуючи їм заробітну плату та соціальні виплати в повному обсязі. Відповідно до цінностей, які просуває Bridgestone E8 Commitment та на знак визнання внеску своїх співробітників протягом багатьох років, компанія і надалі надаватиме таку ж підтримку своїм працівникам", - додали в компанії.

Очікується, що процес пошуку покупця та закриття угоди займе кілька місяців. Бізнес Bridgestone в Росії становить менше 2% від глобального обороту компанії.