Британська влада буде підтримувати власний автопром

З початку року загальне автовиробництво у Великобританії зменшилось на 13,3% у порівнянні з першими 8 місяцями 2021 року, і становить 511106 одиниць.
Британська влада буде підтримувати власний автопром  - 30 вересня 2022 - Auto24
logo30 вересня 2022, 12:59
logo0
logo0 хв

Загалом це означає, що цього року заводи країни випустили на 78,5 тис. машин менше, причому обсяги виробництва більш ніж на півмільйона одиниць відстають від середнього обсягу до всесвітньої паніки навколо COVID-19.

Читайте також: Світовий автопром оговтується від ковідної кризи: виробництво зростає

Найбільшою проблемою для виробників автомобілів зараз є ціни на електроенергію, оскільки колективний рахунок автопрому за енергію зріс за останні 12 місяців більш ніж на 100 мільйонів фунтів стерлінгів, що робить британський автопром неконкурентоспроможним, наголошують в Товаристві виробників і торговців автомобілями Сполученого Королівства (SMMT).

Зважаючи на цю складну ситуацію, SMMT та її учасники закликають уряд до довгострокових дій, щодо відновлення стабільності та забезпечення сектору конкурентоспроможною інвестиційною основою.

Серед втручань, яких вимагають автовиробники від держави основними є:

  • обмеження цін на енергоносії;
  • скасування або зменшення ПДВ на енергоносії і така ж підтримка для автомобільної промисловості, як для енергоємних галузей;
  • зниження ставок для бізнесу;
  • збільшення грантів на капітальні витрати;
  • збільшення податкових пільг на дослідження і розробки та інвестиції в кваліфікацію.