Британські вчені створили автомобіль для навчання водінню

Firefly Sport — це повністю електричний автомобіль, спеціально розроблений для навчання дітей водінню.
Автомобіль для навчання водінню Firefly Sport - Auto24

Firefly Sport

logo19 жовтня 2022, 15:30
logo0
logo0 хв

Британська компанія Young Driver розробляє програму підготовки водіїв для дітей від 4 до 17 років. Вони не лише розповідають дітям про водіння та безпеку на дорозі, але й вчать їздити.

Для цього британці розробили та виготовили перший електромобіль для дітей під назвою Firefly Sport. І він дуже класний за дизайном – важко уявити, щоб будь-яка дитина віком від 4 до 10 років не думала, що це найкрутіша річ у світі.

Також у тему на якій машині краще вчитись їздити

Young Driver вже провів більше мільйона уроків водіння для дітей віком до 17 років за останні 13 років, де діти сідали за кермо автомобіля з подвійним керуванням, маленького класичного автомобіля або повністю електричного Firefly.

«Коли тобі виповнюється 17 років, ти намагаєшся якнайшвидше скласти іспит, і ти намагаєшся вчитися на дорогах, повних нетерплячих водіїв», — каже Ян Маллінгані, керуючий директор Young Driver.

«Уряд 1930-х років це знав, і ми закликаємо нинішню адміністрацію також зробити пріоритетом те, щоб безпека дорожнього руху стала активною частиною шкільної програми. Наявність краще підготовлених молодих водіїв робить нас усіх безпечнішими на дорогах, як колег-водіїв, велосипедистів і пішоходів. І, звісно, ​​у 1930-х на дорогах був лише один мільйон автомобілів, на відміну від понад 35 мільйонів зараз».

І справді, більшість найкращих спортсменів світу почали займатися відповідними видами спорту, коли їм було всього 4-5 років, тому застосування цієї філософії до водіння має сенс.