Bugatti показала новий гіперкар Bolide без "шкіри": фото, відео

Така перспектива дозволяє побачити, що більшу частину машини займає монструозний силовий агрегат, а для сидінь незвичайної форми залишається зовсім мало місця.
Bugatti показала новий гіперкар Bolide без "шкіри": фото, відео
logo28 жовтня 2020, 15:15
logo0
logo0 хв

Тізерна кампанія завершилась і французький виробник розкішних спортивних автомобілів явив світу своє нове творіння – Bugatti Bolide.

Також цікаво: Встановлено новий рекорд швидкості для серійних автомобілів: відео

Виробник описує новинку, як “екстремальний, орієнтований на трек гіперкар з безпрецедентним співвідношенням ваги до потужності”. Bolide також називають “інтерпретацією чистокровного породистого гіперкара 21 століття. Та краще за усі слова говорять цифри і візуальні матеріали.

Bolide оснащений модифікованим W16, а його кузов був розроблений максимально легким, завдяки видаленню “зайвих” панелей. “Вирізки” в кузові та сама його форма забезпечують йому чудову аеродинаміку та притискну силу.

Двигун продукує 1850 кінських сил потужності, на які припадає лише 1240 кілограмів маси гіперкара, що дає співвідношення у 0,67 кіло на кожну кінську силу. Значення потужності наводиться у “метричних кінських силах” – PS, котрі конвертуються у більш звичні нам “британські кінські сили” – HP і перетворюються на 1824 к.с., а відтак співвідношення становить вже 1,47 кг на 1 к.с.

Навіть з такими показниками Bugatti Bolide за характеристиками майже зрівнявся з болідами Формули 1. Виробник заявляє про максимальну швидкість, що “значно перевищує 500 км/год”. Час проходження кола Ле-Мана – 3,07,01 хвилини, коло на Нордшляйфе гіперкар проходить за 5,23,1 хвилини, що робить його найшвидшим Bugatti в історії марки.

Подробиці про запланований обсяг виробництва та вартість нового гіперкара поки не розкриваються.