BYD розробив електромобіль з механічною коробкою передач

Китайці завжди мали чудову чуйку у комерційних автомобілях. Вони це знову доводять випуском електричної моделі e3, для автошкіл. Щоб задовольнити потреби такої ніші ринку, нова модель може імітувати ручну коробку передач традиційних автомобілів.
BYD розробив електромобіль з механічною коробкою передач
logo12 травня 2021, 10:29
logo0
logo0 хв

Нова модель має такий же зовнішній вигляд, як і старий добрий BYD e3, за винятком того, що вона прийняла більш привабливу двоколірну схему, яка зазвичай використовується в автошколах. Головна відмінність полягає в технічному виконанні.

Читайте також: Перехід на електромобілі призведе до сплеску безробіття: прогноз

Нова модель відмовилася від установки однієї передачі, типової для електромобілів, і додала перемикання передач, що звичне для автомобілів на паливному двигуні та зчеплення, що характерне для автомобілів з механічною коробкою передач. Також додані педаль гальма другого пілота та допоміжне дзеркало.

Компанія Chery пробувала щось подібне рік тому зі своєю моделлю Chery eQ2, і ми не чули про це жодного разу після цього. На сьогодні BYD та Chery - єдині електромобілі з такою псевдомеханічною коробкою передач, тож досліджувати, як працює цей аналого-цифровий механізм, не потрібно.