Перетворення автомобілів у гаджети йде повним ходом. Apple розробляє нову версію CarPlay з підтримкою клімат-контролю і пам'яттю сидінь.

Apple розробляє нову версію CarPlay з поліпшеною інтеграцією з автомобілем, повідомляє Bloomberg. Усіх подробиць наразі не повідомляється, але окрім відкривання/закривання та запуску двигуна ваш iPhone зможе запам’ятати індивідуальні налаштування: положення сидінь, дзеркал, налаштування клімат-контролю та інші.

Читайте також: Ключі від машини тепер у смартфоні: що вміє iOS 15 від Apple

Проєкт під кодовою назвою IronHeart знаходиться на початковій стадії й вимагає співпраці автовиробників. Apple хоче, щоб CarPlay мала доступ до клімат-контролю, регулювання сидінь, аудіосистеми.

Отримавши доступ до більшості приладів і датчиків, CarPlay могла б замінити бортовий комп'ютер і повністю управляти практично всім автомобілем.

Майбутнє проєкту залежить від автовиробників. Немає гарантії, що усі погодяться надати Apple можливість управляти машиною. Втім, BMW уже співпрацює з Apple. iOS 15 дозволяє власнику сучасного BMW позбавитись традиційних ключів від авто і використовувати замість них смартфон.