Нова операційна система iOS 15 від Apple дозволяє позбутись традиційних ключів від авто та відкривати машину за допомогою iPhone.

Apple випустила оновлення операційних систем для iPhone та інших девайсів компанії – iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8. Про це повідомила прес-служба компанії. Оновлення операційної системи дає автомобілістам одразу кілька приводів для радості.

Читайте також: Аналог "Дії": Apple дозволить зберігати водійські права у додатку Wallet

Додаток Wallet від Apple тепер підтримує додаткові типи ключів, тож двері деяких автомобілів можна відкривати одним дотиком.

Минулого літа компанія Apple представила цифрові ключі для автомобілів, а концерн BMW став першою компанією, яка впровадила такі ключі та надала своїм покупцям можливість відкривати автомобіль одним дотиком до екрана. В цьому році цифрові ключі для автомобілів стали ще зручнішими завдяки підтримці технології Ultra Wideband. Тепер користувачі зможуть безпечно відкривати та заводити свої автомобілі, навіть не дістаючи iPhone з кишені або сумки. iPhone можна також використовувати, щоб відкривати двері в будинок, офіс або навіть в номер готелю за допомогою ключів, збережених у Wallet.

Пізніше в цьому році користувачі з тих штатів в США, де підтримується цифрове посвідчення водія, отримають можливість додати його в Wallet. Адміністрація транспортної безпеки обговорює можливість використання цифрового посвідчення особи з Wallet в аеропортах при реєстрації на рейси. Посвідчення особи в Wallet захищені шифруванням і зберігаються в модулі Secure Element – це та ж апаратна технологія, яка забезпечує захист та безпеку грошових переказів Apple Pay.

Також iOS 15 пропонує новий додаток “Карти” з тривимірною схемою міських доріг та додатковою інформацією, яка допоможе користувачеві розібратися, з якою смуги можна повертати, на яких дорогах є розділова смуга, де прокладені велосипедні доріжки, а де є пішохідні переходи. Втім, камери контролю швидкості додаток не показує, тому багато користувачів продовжать використовувати Waze.