Через негоду київським водіям рекомендують пересісти на громадський транспорт

Раніше Кличко повідомляв що 30% заражень коронавірусом відбуваються саме в громадському транспорті, а сьогодні через негоду мер Києва рекомендує "тим, хто може залишити авто вдома, - обов’язково зробити це і пересуватись містом громадським транспортом".
Через негоду київським водіям рекомендують пересісти на громадський транспорт
logo28 січня 2021, 12:00
logo0
logo0 хв

Як і прогнозували синоптики, столицю знову охопила негода. “Київавтодор” завчасно підготувався до стихії. З учорашнього вечора на дорогах працювало 146 одиниць спецтехніки. Превентивно обробляли рідкими хлоридами і піщано-соляною сумішшю підйоми, спуски, дороги з бруківки, мости й шляхопроводи.

Читайте також: В Києві автомобіль впав з евакуатора прямо на ходу: фото

Протягом всієї ночі місто прибирали 359 одиниць спецтехніки “Київавтодору”. В усіх районах працювали колони великої та малої техніки, оперативно розчищали від снігу дороги і проїзди. Також були задіяні 52 бригади з ручного прибирання. Вночі вони розчищали сніг на тротуарах і зупинках громадського транспорту. Продовжать це робити в столиці і протягом усього дня.

“За прогнозами, сніжитиме в Києві кілька днів. Тому закликаю водіїв бути обережними, дотримуватись швидкісного режиму, дистанції на дорозі. А тим, хто може залишити авто вдома, - обов’язково зробити це і пересуватись містом громадським транспортом,” – зазначив мер столиці.