Через пандемію продажі авто у світі зменшаться на 14%

Прогноз світових автопродажів значно погіршився. І схоже, це не остання корекція, пов’язана з негативним впливом пандемії.
Через пандемію продажі авто у світі зменшаться на 14%
logo2 квітня 2020, 08:59
logo0
logo0 хв

Через посилення негативного впливу поширення COVID-19, міжнародне рейтингове агентство Moody’s переглянуло прогноз зниження продажів легкових автомобілів на світовому ринку в поточному році. На думку експертів агентства, за підсумками року продажі можуть впасти на 14%. До цього, в лютневому прогнозі спад очікувався на рівні 2,5%.

Читайте також: Занижувати митну варість при ввезенні автомобілів стане неможливо

Як наголошується в прогнозі агентства, найбільш істотно попит впаде в Західній Європі, де продажі автомобілів знизяться на 21%. Раніше прогноз Moody’s припускав зниження на 4%. Відновлення продажів агентство допускає лише до 2021 року.

Агентство також прогнозує, що продажі легкових автомобілів в США в 2020 р. впадуть не менше, ніж на 15%. Раніше даний прогноз припускав зниження тільки на 1,2%. Крім того, автопродажі в Японії скоротяться на 8%.

Що стосується Китаю – найбільшого регіонального ринку, то в цьому році, за прогнозом Moody’s, попит на легкові авто там може впасти на 10%, в більш ранньому прогнозі передбачалося скорочення на 2,9%.

Читайте також: Реєстрації нових авто зменшились через карантин