Четверте місце: наскільки автомобілі забруднюють планету

Конференція ООН щодо зміни клімату в Глазго знову привернула увагу до проблеми викидів СО2. Багато хто вважає, що глобальне потепління пов’язано з діяльністю людства, однак історичні факти кажуть нам про те, що клімат на планеті вже змінювався кілька разів.
Четверте місце: наскільки автомобілі забруднюють планету - 19 листопада 2021 - Auto24
logo19 листопада 2021, 09:34
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Зміну клімату пов’язують з технічним прогресом і від вимог “зелених” організацій сильно страждає, у тому числі автомобільна галузь – екологічні вимоги до автомобілів стають все суворішими що викликає здорожчання та ускладнення нових авто.

Читайте також: Грінпіс вимагає від Volkswagen повного переходу на електромобілі

Проте на конференції ООН було опубліковано вельми цікавий графік, який показує що увесь транспорт включаючи літаки, кораблі, залізницю та інші види засобів пересування знаходиться на четвертому місці у списку забруднювачів і випускає в атмосферу усього близько 16% СО2.

Нагадаємо, що за оцінками Greenpeace частка саме автомобільного транспорту у загальній кількості викидів СО2 склала лише 9%. А якщо врахувати, що оцінка Greenpeace включає в себе вантажні автомобілі та автобуси то реальна частка, яка припадає на легкові автомобілі є значно меншою.