Chevrolet Lacetti з пробігом: проблеми та переваги

Chevrolet Lacetti - надпопулярний автомобіль не лише в Україні, але в світі. Модель дебютувала в 2002 році і в дещо зміненому вигляді продовжує вироблятись і зараз. На одному ресурсі з продажу вживаних авто пропонується 1050 об'яв з їх продажу.
Chevrolet Lacetti з пробігом: проблеми та переваги

Chevrolet Lacetti

logo11 травня 2021, 11:48
logo0
logo0 хв

Його вартість на ринку вживаних авто України – від 3000 до 8500 доларів, нормальний варіант можна купити за 5-6 тисяч доларів.

Chevrolet Lacetti випускався в кузовах 4-дверний седан, 5-дверний універсал та хетчбек. Цікаво, що седан та хетчбек відрізнялись зовні. Адже над дизайном хетчбека працював Джуджаро, а седана та універсала – Пінінфаріна.

Також цікаво: все про проблеми Chevrolet Lacetti

Всього два бензинових двигуна – 1,6 л потужністю 109 к.с. та 1,8 л потужністю 122 к.с. Коробок передач теж дві – 5 ступенева механіка та 4-ступеневий автомат. На універсал встановлювався лише більш потужний двигун.

Інформації про всі вузли Chevrolet Lacetti дуже багато – як в YouTube, так і в інтернеті, тому проблем з діагностикою немає. Ще одна перевага Lacetti – запчастини дешеві та наявні в будь-якому магазині. Ресурс цих авто легко досягає 500 тисяч км, тому якщо таке авто починає сипатись при меншому пробігу – за ним не доглядали або спідометр скручений.

Більше інформації про Chevrolet Lacetti – у відео від SRT: