Чоловік вигадав дуже дивний спосіб захисту свого авто від викрадення: відео

Ворота гаража, схоже, власнику BMW X1 не забезпечують потрібний рівень захисту. Тому він вигадав досить химерний спосіб для додаткової безпеки.
Чоловік вигадав дуже дивний спосіб захисту свого авто від викрадення: відео - 17 січня 2022 - Auto24
logo17 січня 2022, 18:01
logo0
logo0 хв

Ідея вигадника полягає в тому, щоб паркуватись поперек гаража, ускладнюючи виїзд потенційним крадіям. Щоправда, це також ускладнює його власне життя, адже щодня потрібно виїхати та заїхати назад.

Дивіться також: Приземлився і припаркувався одночасно: відео

Судячи з відео, яке швидко поширилось у TikTok та Reddit, подібна справа відбувається щодня – автором ролику є сусіда чоловіка, що вигадав такий протиугонний метод. І дивитись на цей процес трохи боляче, адже він займає чимало часу і вимагає терпіння та вправності.

Для такого химерного паркування у власному гаражі, здається, є лише одне логічне пояснення. Цілком можливо, що власник X1 живе в районі, де крадіжки зі зломом є досить поширеними, і не хоче ризикувати своїм авто. Крім того, коли мова йде про викрадачів підлітків, вони часто пасують перед такими труднощами, як механічна коробка передач. Тому ускладнення у вигляді поперечного паркування також може відвадити потенційного викрадача.