Чому автовиробники відмовляються бюджетних моделей

Автовиробники зіткнулися з безліччю нових проблем під час виробництва бюджетних авто. Через це від багатьох таких моделей вирішили відмовитися, зосередившись на дорожчих автомобілях.
Чому автовиробники відмовляються бюджетних моделей
logo23 березня 2023, 18:10
logo0
logo0 хв

Автовиробники стали частіше відмовлятися від бюджетних моделей авто, оскільки їхній випуск стає невигідним. Про це повідомили на сайті L'argus.

Читайте також: Бюджетний VW буде коштувати від $15000

Експерти поділилися, що за чотири роки більшість брендів майже в 6 разів скоротили кількість моделей, які можна придбати до 16 тисяч доларів. У 2019 році на європейському ринку було доступно 40 таких автомобілів, а у 2023 році — лише 7. Зокрема, Ford анонсував припинення випуску Fiesta, а Skoda може відмовитися одразу від кількох моделей.

Аналітики вважають, що зростання цін на авто пов'язане з переорієнтацією промислової політики виробників та надто жорсткими екологічними стандартами. Тепер вони віддають перевагу прибутковості, а не обсягам продажів.

Найсуттєвішою проблемою для бюджетних моделей стане запровадження норм викидів Євро-7. Через це багато недорогих автомобілів доведеться допрацьовувати, в тому числі встановлюючи гібридні силові установки, що значно збільшить їхню вартість.