![Чи можна проїхати з візочком центром Києва: експеримент](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202012/2646898393d4a-5c7c-4f7d-892f-e6980384643e.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
В Києві на Кловському узвозі вузькі вулиці та не менш вузькі тротуари. На них важко пересуватись пішоходам вдвох, але коли на них стоять автомобілі, то пройти майже неможливо. А з дитячим візочком – і поготів.
Деколи запарковані автомобілі стоять в два ряди на тротуарі, і про жодних 2 метри для пішохода, як цього вимагають правила дорожнього руху, не йдеться. При цьому водії щиро дивуються, чому таким чином не можна паркуватися. А евакуатори в цьому районі не їздять.
Дивіться відео рейду "Зупини Лося" тротуарами Печерського району:
Нагадаємо, чому поліція не штрафує пішоходів.