Чи варто купувати вживане преміум-авто за 3 - 5 тисяч доларів

Блогери розбирались у цьому питані на прикладі старого Volvo S80.
Чи варто купувати вживане преміум-авто за 3 - 5 тисяч доларів - 9 лютого 2022 - Auto24

Volvo S80

logo9 лютого 2022, 18:20
logo0
logo0 хв

Вживані Volvo S80 на українському ринку коштують від трьох до дев'яти тисяч доларів.

Герой цього відео – S80, 2003 року випуску з бензиновим двигуном об'ємом 2,4 л. Взагалі тут встановлювались як 5-, так і 6-циліднрові двигуни, які розміщувались поперечно. Вони проходять до 500 тисяч км, хоча в процесі експлуатації можуть виникати проблеми. Це дрібні несправності, але вони можуть виникати постійно – як і в інших вживаних авто.

В підкапотному просторі не дуже зручно працювати – наприклад, добратись до термостата проблематично. Коробки передач, особливо автоматичні, за такого пробігу вже можуть створити проблеми та вимагати дорогого ремонту.

Також цікаво Volvo 740 проїхала понад 1,5 мільйона кілометрів

За що люблять преміальні автомобілі – так це за відчуття всередині машини. Volvo S80 дає саме ті відчуття – плавність ходу, монументальність, надійність. Салон тут якісний, м'який, приємний на дотик. Шкіряні сидіння та вставки, приємне поєднання кольорів – дизайнери постарались.

Підвіска м'яка, навіть занадто, але це такий клас автомобіля, та й вік дається взнаки. Але при такому пробігу та вікові сидіння можуть бути продавлені чи пошматовані, а на приладовій панелі завжди горить Check Engine.

Більше інформації про Volvo S80 - у відео від SRT: