Hyundai Santa Fe другого покоління - дуже популярний кросовер. Однак найсвіжішому з них виповнилося вже понад вісім років. А таке авто може принести масу сюрпризів…

Hyundai Santa Fe ІІ випускався з 2006 по 2012 року, ресталінг був у 2010 році. Існують як передньо-, так і повнопривідні версії, бензинові та дизельні двигуни. Найбільш популярний та безпроблемний двигун – 2,2 CRDI на 150 чи 200 к.с. з системою Сommon Rail. Також тут встановлювалися і бензинові мотори: V-подібна "шістка" 2,7 л, а пізніше – 2,4 літри.

Також у тему: Santa Fe 2020 представлений офіційно

Головні проблеми у Hyundai Santa Fe – з паливною системою (насос ТНВД та форсунки) і турбіною (потрібен турботаймер), виходить з ладу каталізатор. Потрібно міняти шківи гідропідсилювача. Також бувають проблеми з системою повного приводу.

Таким чином, Hyundai Santa Fe другого покоління – дуже надійний автомобіль, особливо з дизельним двигуном. Непоганий і з бензиновим, але треба знайти непоганий екземпляр. Тож обов'язково продіагностуйте машину перед покупкою.

Ще один момент – ціни на Hyundai Santa Fe зараз порівняні з тими, які пропонують за більш свіжі кросовери зі США. Тому кілька разів подумайте, що для важливіше: цілий кузов без ремонту чи свіжий рік випуску.

Нагадаємо, як може виглядати Hyundai Tucson 2021.