![Чим кияни виправдовують їзду по зустрічній смузі](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201905/12807ff1422c4-823b-4e2e-95f4-9f06b60e6df5.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Ремонт Шулявського мосту триває вже 1,5 місяці. Цілком вдосталь часу, щоб автомобілістам прорахувати свої маршрути і уникати заторів. Міська влада, заради розвантаження руху, навіть зробила виїзд ліворуч з ТРЦ через зустрічку, у спеціально відведеній зоні. Але деякі лосі не хочуть поважати ПДР та оточуючих. І нахабно пруть зустрічкою, як з ТРЦ, так і від Індустріального мосту. Цього разу майже всі вони отримали наліпки "ЗупиниЛося", а деякі – ще й протоколи від копів.
Дивіться відео (увага! 18+. В відео присутня ненормативна лексика):
Нагадаємо, що поліція збільшила кількість радарів на дорогах.